Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak myślicie czy nasza kondycja zdrowotna ma wpływ na psychikę ?
#1
Witajcie, jak myślicie czy nasz kondycja zdrowotna na znaczący wpływ na kondycję naszej psychiki ?
Odpowiedz
#2
Myślę, że tak . Nasze zdrowie ma znaczący wpływ na naszą psychikę. Ale może lepiej skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie, polecam Gabinet psychoterapii Katowice tam z cała pewnością rozwieją twoje wątpliwości i rzetelnie odpowiedzą na wszystkie zadawane przez ciebie pytania.
Odpowiedz
#3
Zadzwoniłam właśnie to tego poleconego gabinetu i w drodze wyjątku udzielono mi telefonicznie porady i odpowiedzi na moje pytania. Tak więc,odpowiedź nie jest wcale tak oczywiste jakby mogła się wydawać. Otóż okazuje się, że nasze zdrowie jest w jak najlepszym porządku i kondycji to nie ma ono żadnego wpływu na to jakie mamy samopoczucie. Nasze dobre zdrowie nie przysparza nam szczególnych radości jak się okazuje, bo przecież wydaje się nam ono oczywiste . Wydaje się nam , że każdemu z nas należy się nam zdrowie . Zdrowie zaczyna mieć na nas jakikolwiek wpływ dopiero wtedy kiedy uległo pogorszeniu i to znacznemu . Wtedy wraz ze spadkiem naszej formy spada również nasz kondycja psychiczna.
Odpowiedz
#4
Tak,to prawda, ja sama widzę po sobie, że nie doceniam swojego zdrowia kiedy jest wszystko z nim w porządku. Ja sama widzę , że dobre zdrowie nie jest dla mnie powodem do radości. W ogóle nie dostrzegam maleńkich powodów do radości takich jak to że świeci słońce, że pachną kwiaty, że jest praca, że jest dom, ze wszystko układa się bez większych komplikacji. A to przecież bardzo ważne swoim postem uświadomiłaś mi, co jest w życiu bardzo ważne i co powinno być jego sensem. Przecież to że jesteśmy zdrowi to też ma kolosalne znaczenie , pozwala nam na dosłownie wszystko o czym tylko zamarzymy. Nigdy szczerze powiedziawszy ja nigdy nie byłam wdzięczna za to że jestem zdrowa i mogę zrobić ze swoim życiem dosłownie wszystko. Postanowiłam wiec korzystać z życia ile się da będę , traktowała każdy dzień życia jakby miał być , moim ostatnim dniem życia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

wypożyczalnia samochodów chorzów

tylna belka peugeot 206