Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie prezenty świąteczne kupić na nadchodzące święta Bożego Narodzenia?
#1
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się nieuchronnie, co spędza mi sen z powiek. Bo nadal nie ma jeszcze nie ma zakupionych prezentów. Zawsze sobie obiecuje, że za rok nie będę zostawiała zakupów prezentów na ostatnią chwilę. I jak co roku nie udało mi się, a miałam kupować prezenty systematycznie co miesiąc przez cały rok po jednym , dwa miesięcznie tak, żeby wydawać za jednym zamachem dużej sumy. Jak myślicie co wybrać , jakie prezenty kupić?
Odpowiedz
#2
Ja w tym roku już mam wszystkie prezenty kupione i zapakowane, jak nigdy. Zwykle kupowałam prezenty w przeddzień wigilii i godzinami stałam w kolejkach czekając aż nadejdzie moja kolej. To co robią sklepy z ludźmi przed świętami to prawdziwy koszmar. Celowo kasy nie działają na pełen gwizdek , tylko co druga, ale cóż taka strategia marketingowa.
Odpowiedz
#3
Ale wracając do ogólnego tematu , co kupić pod choinkę? Mam do obdarowania trzech dorosłych mężczyzn, dwie dorosłe kobiety, dwie małe dziewczynki w wieku czterech lat - to siostry bliźniaczki. Czekam na wasze pomysły.
Odpowiedz
#4
Przepraszam, zapomniałam . Te kolejki bardzo mi działają na nerwy. Ja od wielu lat ofiarowuje wszystkim stałe zestawy prezentowe. Mężczyźni otrzymują ode mnie skarpety męskie plus do tego pantofle do chodzenia po domu i perfumy. Natomiast kobiety otrzymują rajstopy, pantofle do chodzenia po domu oraz kremy do twarzy. A co do dzieci to jest prawdziwa zagwozdka. Dzisiaj dzieciaki mają już prawie wszystko , nie cieszą się z byle czego. Prezent dla dziecka mus być czymś co je zaskoczy, zadziwi i zadowoli. Najtrudniej oczywiście oto ostatnie. Bo dzieciaki żyją w szalenie konsumpcyjnym świecie, w którym liczy się tylko pieniądz. Ja postanowiłam przeciwstawić się konsumpcjonizmowi w dziecięcym świecie i zamiast gotowych prezentów, robię je sama. Sama szyje lalki, robię poduszki, maluję surowe klocki drewniane. Nawet robiłam sama latawce. Może to dziwne ale dzieci są bardzo zadowolone. Dla bliźniaczek proponowałabym jeden wspólny prezent , może coś w stylu domku dla lalek lub dwa identyczne prezenty. Tak aby żadna nie czuła się w jakiś sposób poszkodowana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

wypożyczalnia samochodów chorzów

tylna belka peugeot 206