Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawo rodzinne-prawnik
#1
Witajcie, 

Szukam prawnika z prawdziwego zdarzenia z Dąbrowy Górniczej trudniącego się w prawie rodzinnym. Mógłby mi ktoś polecić jakieś dobrego adwokata?
"Gdzie rodzice na łasce tam diabeł w ręce klasce"
Odpowiedz
#2
Bez owijania w bawełnę – polecam Ci Kancelarię Adwokacką Jacek Węgrzynowski. Jedna z ich filii mieści się w Dąbrowie Górniczej. Posiadają doświadczenie w wielu gałęziach prawa, w tym w prawie rodzinnym. Prowadzą sprawy o: rozwód i separację, alimenty, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, podział majątku, ubezwłasnowolnienie. Wszystkie informacje o nich znajdziesz na ich stronie internetowej http://www.wegrzynowski.pl. Służą radą i pomocą nawet w skomplikowanych sprawach.
"Kto zawsze szczerze często guzy bierze"
Odpowiedz
#3
Też szukam kancelarii prawniczej specjalizującej się w prawie rodzinnym. Jako że mieszkam w Poznaniu, przydałaby się kancelaria z Poznania. Zna ktoś jakąś wartą polecenia? Z góry dziękuję!
"Tłusty jak półtora nieszczęścia"
Odpowiedz
#4
Ja z kolei mogę Ci polecić usługi kancelarii adwokackiej Engelgardt. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat, to odwiedź ich stronę internetową – http://engelgardt.pl. Poza tym, że zajmują się sprawami rodzinnymi, to specjalizują się także w doradztwie gospodarczym, w sprawach karno-skarbowych, a także w różnego typu negocjacjach. Za skorzystaniem z ich usług przemawia fakt, że dysponują sporym doświadczeniem, co przekłada się na obsługę prawną na najwyższym poziomie.
"Gdzie się suki gonią tam się psy schodzą"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

wypożyczalnia samochodów chorzów

tylna belka peugeot 206