Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektant wnętrz
#1
Mam nowe mieszkanie we Wrocławiu. Zastanawiam się czy skorzystać z usług projektanta wnętrz. Odstraszają mnie jednak ceny za projektowanie wnętrz Wrocław. Jak sądzicie, warte są te usługi wyrzeczeń?
"Kto zawsze szczerze często guzy bierze"
Odpowiedz
#2
Wiesz, tak naprawdę to zależy, kto zajmie się tym projektem, a później jego realizacją. Wcale to nie musi też jakaś droga usługa, jak trafisz na rzetelne biuro architektury wnętrz. Wysłałem Ci na PW namiary na dobrego projektanta wnętrz. Myślę, że będziesz zadowolony, bo odwalają kawał dobrej roboty, a usługi nie należą do najdroższych. Co istotne, nie mają jakichś dodatkowych ukrytych opłat, są uczciwi.
"Gdzie rodzice na łasce tam diabeł w ręce klasce"
Odpowiedz
#3
Pozwolę się podłączyć pod temat, bo mam pytanko z tej dziedziny. Otóż, nurtuje mnie taka kwestia: czy projektowaniem wnętrz biur i produkcją mebli do nich, zajmują się te same biura architektury wnętrz, które wykonują projekty wnętrz mieszkań/domów?
"Tłusty jak półtora nieszczęścia"
Odpowiedz
#4
Nie zawsze tak jest, choć na pewno się często zdarza, a przykładem takiej firmy jest choćby Antom, która np. ma w ofercie meble gabinetowe (http://www.antom.com.pl/index.php/meble-...gabinetowe), ale też meble kuchenne. Tak naprawdę to jest podobna praca, więc większość firm zajmujących się tematem na poważnie będzie uwzględniało w swojej propozycji ofertowej zarówno wnętrza mieszkań, jak i też biur, sklepów itd.
"Gdzie się suki gonią tam się psy schodzą"
Odpowiedz
#5
Ostatecznie zdecydowałem się na usługi jednego z wrocławskich projektantów wnętrz, którego zarekomendował mi użytkownik Kieco (wysyłając mi namiary na PW). Muszę przyznać, że absolutnie nie żałuję tej decyzji i jeśli ktoś się jeszcze waha nad skorzystaniem z tego typu usług, to nie powinien dłużej zwlekać , bo naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać. Przede wszystkim mitem jest to, że są to drogie usługi. Choć oczywiście to zawsze kwestia sporna, bo dla jednego będzie tanio, a dla drugiego z kolei coś nieosiągalnego. Na pewno miałem to szczęście, że trafiłem na solidnych fachowców, którzy nie pobierają za projekt wnętrza dużych opłat.
"Kto zawsze szczerze często guzy bierze"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

wypożyczalnia samochodów chorzów

tylna belka peugeot 206