Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regeneracja belki
#1
Hej!

Orientuje się może ktoś, czy taka usługa jak regeneracja belki peugeot 206 jest wykonywana przez zwyczajne warsztaty samochodowe? Przeglądałem oferty kilku serwisów samochodowych i nie znalazłem takiej usługi. Dlaczego?
"Tłusty jak półtora nieszczęścia"
Odpowiedz
#2
Przez takie zupełnie zwyczajne to nie. Przede wszystkim warsztat musi zatrudniać odpowiednich fachowców, którzy posiadają doświadczenie w realizacji tego typu usług. Ważną rolę odgrywa także sprzęt, którym dysponuje dany serwis samochodowy. Do świadczenia usługi regeneracji tylnej belki potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, bez którego wykonanie usługi nie ma racji bytu i jest pozbawione sensu.
"Gdzie się suki gonią tam się psy schodzą"
Odpowiedz
#3
To może poleci ktoś jakiś serwis samochodowy z województwa małopolskiego, dla którego usługa regeneracji tylnej belki nie będzie stanowiła wielkiego wyzwania?
"Tłusty jak półtora nieszczęścia"
Odpowiedz
#4
Zapoznaj się z ofertą firmy Expert Roczniak. Dla nich regeneracja czy wymiana tylnej belki nie stanowi raczej większego problemu, posiadają doświadczenie w realizacji tego typu usług. Powinni zatem spełnić Twoje wymagania i oczekiwania. Ponadto, w ofercie Expert Roczniak znajduje się m.in. auto elektronika Tarnów, serwis opon czy auto myjnia. Szeroki wachlarz oferowanych usług sprawia, że każdy znajdzie u nich coś dla siebie odpowiedniego.
"Kto zawsze szczerze często guzy bierze"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

wypożyczalnia samochodów chorzów

tylna belka peugeot 206