Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firmy budowlane-Śląsk
#1
Gorąco zachęcam do umieszczania w tym temacie śląskich firm związanych bezpośrednio lub pośrednio z branżą budowlaną. Proszę o zamieszczanie adresów do stron www w pełni działających, kompletnych i na których treść nie narusza w jakikolwiek sposób powszechnie obowiązujących i przyjętych norm.
"Kto zawsze szczerze często guzy bierze"
Odpowiedz
#2
Alfa Pianka z siedzibą w Będzinie (http://www.alfapianka.pl/ocieplenie-pianka/) to firma działająca przede wszystkim na terenie województwa śląskiego. Zajmują się oni w głównej mierze ocieplaniem pianką poliuretanową dachów i poddaszy. Dopełnienie ich propozycji ofertowej stanowi usługa izolacji fundamentów, także przy użyciu pianki PUR. Za skorzystaniem z usług tej firmy przemawia spore doświadczenie w branży i wykorzystywanie w trakcie realizacji usług materiałów wyłącznie z górnej półki.
"Gdzie rodzice na łasce tam diabeł w ręce klasce"
Odpowiedz
#3
Firmą typowo budowlaną jest DOMY-KUBAS (http://www.domy-kubas.pl). W głównej mierze zajmują się oni budowaniem drewnianych domów energooszczędnych. Oznacza to, że ich ofercie znaleźć można m.in. domy szkieletowe i domy z bali. Na uwagę zasługuje fakt, że w branży budownictwa drewnianego funkcjonują już od wielu lat, dzięki czemu świadczą usługi na iście wysokim poziomie. Mimo że ich siedziba mieści na Śląsku, to obszarem ich działania jest cała Polska.
"Tłusty jak półtora nieszczęścia"
Odpowiedz
#4
Warta grzechu i polecenia jest firma ELBIG, umiejscowiona w Tarnowskich Górach. W ich propozycji ofertowej można znaleźć różnego typu rozdzielnice elektryczne (budowlane i licznikowe), skrzynki elektryczne, a także złącza kablowe. Proponują zarówno gotowe rozwiązania, jak i też tworzą produkty czy wyroby na specjalne zamówienie i zgodnie z wytycznymi nakreślonymi przez zleceniodawców. Uzupełnieniem ich oferty jest usługa obróbki różnorodnych materiałów (m.in. tworzyw sztucznych, drewnopochodnych, metali kolorowych) przy wykorzystaniu frezowania CNC, które jest nowoczesną metodą obróbki skrawaniem.
"Gdzie się suki gonią tam się psy schodzą"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

wypożyczalnia samochodów chorzów

tylna belka peugeot 206