Liczba postów: 82
Liczba wątków: 37
Dołączył: Nov 2016
Reputacja:
0
Myślę o zapisaniu syna na obóz przetrwania, ale zastanawiam się, czy poradzi sobie bez wcześniejszego doświadczenia. Do tej pory nie uczestniczył w żadnych zajęciach survivalowych. Jak wyglądają takie wyjazdy?
"Kto zawsze szczerze często guzy bierze"
Liczba postów: 56
Liczba wątków: 24
Dołączył: Nov 2016
Reputacja:
0
Program jest opracowany w taki sposób, aby nawet początkujący uczestnicy mogli czuć się komfortowo. Dzieci uczą się podstaw survivalu, między innymi orientacji w terenie, rozpalania ognia czy budowy prostych schronień. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod nadzorem doświadczonych instruktorów i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Taki wyjazd pomaga rozwijać samodzielność, pewność siebie i umiejętność współpracy. Szczegóły znajdziesz na stronie:
https://www.kogis.pl/s/oboz-przetrwania/
"Gdzie się suki gonią tam się psy schodzą"